W NeissePflege24 doceniamy nasz personel, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa dogodną ofertę systemów bonusowych:

Wszystkie szczegóły dotyczące systemów bonusowych udzielą Państwu nasi konsultanci.
Zapraszamy do kontaktu
+48 698 962 782

 
Legalne pośrednictwo w zatrudnieniu Opiekunek
dla osób starszych w Niemczech i Polsce.
Zapraszamy do kontaktu:
+48 698 962 782
+48 533 048 604


Warunki pracy

W NeissePflege24 stawiamy na jakość i zadowolenie naszych pracowników. Stwarzamy rodzinną atmosferę, aby każdy z Państwa mógł czuć się komfortowo w miejscu pracy. Dbamy o to, aby każda przedstawiona oferta pokrywała się z rzeczywistymi warunkami pracy. Na bieżąco aktualizujemy informacje o stanie zdrowia seniora. Zapewniamy legalne zatrudnienie wraz z kartą EKUZ, drukiem A1 oraz składkami emerytalnymi odprowadzanymi do ZUS. Do każdego z naszych pracowników podchodzimy indywidualnie, aby spełnić oczekiwania zarówno finansowe jak i osobiste.

Zapraszamy do współpracy!
Zespół Neissepflege24

Jesteśmy Licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 21371

Oferujemy zatrudnienie na umowę zlecenie, lub w ramach własnej działalności gospodarczej.

Zapraszamy do współpracy.

Neissepflege24 to firma która zajmuje się działalnością w branży opieka niemcy, czy tez opiekunka niemcy. Ludzie którzy tworzą firmę mają olbrzymie doświadczenie w dziedzinie opieka osoby starsze oraz opiekun niemcy. Serdecznie zapraszamy do współpracy w dziedzinie praca opieka niemcy oraz opiekunka osoby starszej zarówno opiekunki jaki i rodziny zainteresowane opieką. Praca w opiece to praca niemcy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.