W NeissePflege24 doceniamy nasz personel, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa dogodną ofertę systemów bonusowych:

Wszystkie szczegóły dotyczące systemów bonusowych udzielą Państwu nasi konsultanci.
Zapraszamy do kontaktu
+48 698 962 782

 
Legalne pośrednictwo w zatrudnieniu Opiekunek
dla osób starszych w Niemczech i Polsce.
Zapraszamy do kontaktu:
+48 698 962 782
+48 533 048 604

Opinie

Danuta S.
Danuta S.

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą NeissePflege24 w 100 procentach! Wypłaty są zawsze przed czasem, pracownicy zawsze służą pomocą a samo miejsce pracy wygląda tak, jak zostało opisane. Polecam!

Wanda G.
Wanda G.

Wszystkie wiemy jak w dzisiejszych czasach trudno o dobra agencję, a firma NeissePflege24 to pewny pośrednik z dobrymi sztelami. Jestem zadowolona z zarobków jak i obsługi. Panowie w biurze są zawsze pod telefonem. Agencja godna polecenia.

Grzegorz P.
Grzegorz P.

Agencja jest pewna i konkretna. Znalazłem ofertę dokładnie w tym mieście, w którym szukałem. Zarobki, kontakt z koordynatorem oraz warunki pracy są bardzo profesjonalne. Polecam wszystkim dobrym opiekunom! 

Jesteśmy Licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 21371

Oferujemy zatrudnienie na umowę zlecenie, lub w ramach własnej działalności gospodarczej.

Zapraszamy do współpracy.

Neissepflege24 to firma która zajmuje się działalnością w branży opieka niemcy, czy tez opiekunka niemcy. Ludzie którzy tworzą firmę mają olbrzymie doświadczenie w dziedzinie opieka osoby starsze oraz opiekun niemcy. Serdecznie zapraszamy do współpracy w dziedzinie praca opieka niemcy oraz opiekunka osoby starszej zarówno opiekunki jaki i rodziny zainteresowane opieką. Praca w opiece to praca niemcy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.