Legalne pośrednictwo w zatrudnieniu Opiekunek
dla osób starszych w Niemczech i Polsce.
Zapraszamy do kontaktu:
+48 533 048 604
+48 698 962 782

Opinie

Anna z Łodzi
Anna z Łodzi

Od 5 miesięcy jest z nami Opiekunka z „Neissepflege24", jesteśmy bardzo zadowoleni. Konsultanci z „Neissepflege24" byli do dyspozycji w każdej chwili, nie było problemu z kontaktem i pomocą w razie potrzeby. Nigdy się nie zawiedliśmy. Nawet kiedy nasza Opiekunka się rozchorowała, szybko znalezli dla niej zastępstwo. Polecam!

Piotr z Warszawy
Piotr z Warszawy

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Agencji za dotychczasową współpracę. Pośrednictwo oraz zamiana opiekunek, nawet w wyjątkowych sytuacjach, działały bez zarzutu. Mama zawsze była pod fachową opieką.

Izabela z Krakowa
Izabela z Krakowa

Razem z małżonkiem chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za dobrą współpracę. Panie, które zaproponowała agencja NeissePflege24, bardzo dobrze dogadały się z moją teściową i z nami oraz zadbały o moją teściową. Uznanie dla takiego super zespołu!

Neissepflege24 to firma która zajmuje się działalnością w branży opieka niemcy, czy tez opiekunka niemcy. Ludzie którzy tworzą firmę mają olbrzymie doświadczenie w dziedzinie opieka osoby starsze oraz opiekun niemcy. Serdecznie zapraszamy do współpracy w dziedzinie praca opieka niemcy oraz opiekunka osoby starszej zarówno opiekunki jaki i rodziny zainteresowane opieką. Praca w opiece to praca niemcy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.